fbpx

Doprava a platba

Způsob dopravy

Zboží se snažíme odeslat co nejdříve, zboží s označením skladem expedujeme do 3 pracovních dnů od uskutečnění objednávky, v případě platby předem do 3 dnů od připsání platby na účet.

Zakázková výroba – při platbě předem začínáme vyrábět po připsání částky na účet, při volbě dobírky začínáme vyrábět do druhého pracovního dne. Odesíláme do 7 pracovních dnů.

Můžete si vybrat z těchto způsobů dopravy:

Osobní odběr:

Zboží lze vyzvednout na adrese Karpatská 7, Brno – Starý Lískovec po předchozí telefonické domluvě. Nebo v jezdeckém areálu Panská Lícha, Brno-Maloměřice také po předchozí telefonické domluvě. Zboží musí být zaplaceno předem na náš účet.

Doprava:

Balíky odesíláme prostřednictvím České pošty. Snažíme se pro vás zvolit vždy nejvýhodnější řešení, nejčastěji odesíláme jako Balík do ruky. Cena balíku dle aktuálního ceníku České pošty. Dobírka je za příplatek 40,- Kč.

Doprava po České republice zdarma platí při nákupu nad 3 000,- Kč. Dále pak při nákupu zboží s označením Doprava zdarma. Obě tyto možnosti platí pro násobek těchto nákupů.

Na výběr máte také ze služby Zásilkovna, kde si můžete vybrat doručení na více než 2250 výdejních míst po celé České republice i Slovensku. Dále touto službou nabízíme i doručení na adresu prostřednictvím DPD a České pošty. Snažíme se pro vás držet ceny co nejníže a proto preferujeme tuto možnost dopravy.

Ceník dopravy přes Zásilkovna Česká republika

Zasilkovna pobočky:
Do 5 kg 65 Kč
Od 5 kg 125 Kč
Dobírka na pobočku 20kč

DPD na adresu:
Do 5 kg 100 Kč
Od 5 kg 135 Kč
Dobírka DPD 30 Kč

Česká pošta přes Zásilkovnu na adresu:
Do 5 kg 110 Kč
Od 5 kg 145 Kč
Dobírka Česká pošta 40 Kč

Ceník dopravy přes Zásilkovna Slovensko

Kurýr doručení na adresu: 
Do 5 kg 200 Kč, dobírka 30kč

Slovenská pošta doručení na adresu:
Do 5 kg 200 Kč, dobírka 30 Kč

Způsob platby

Objednané zboží můžete uhradit dle kupní smlouvy následujícími způsoby:

Převodem na účet

1474530016 / 3030 vedený u Air Bank, a.s., jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky.

Platba bankovním převodem je zdarma. Pokud nám na email obchod@jezdeckekrejcovstvi pošlete potvrzení o stržení kupní ceny ve prospěch našeho bankovního účtu, považujeme tak objednávku za zaplacenou a zařazujeme ji do expedice nebo na ní začneme neprodleně pracovat.

Platba na dobírku

Zaplaťte objednávku dopravci přímo při převzetí zboží. Platba na dobírku je zpoplatněna 40 Kč.