fbpx

Doprava a platba

Způsob dopravy

Zboží se snažíme odeslat co nejdříve, zboží s označením skladem expedujeme do 3 pracovních dnů od uskutečnění objednávky, v případě platby předem do 3 dnů od připsání platby na účet.

Zakázková výroba – při platbě předem začínáme vyrábět po připsání částky na účet, při volbě dobírky začínáme vyrábět do druhého pracovního dne. Odesíláme do 7 pracovních dnů.

Můžete si vybrat z těchto způsobů dopravy:

Osobní odběr:

Zboží lze vyzvednout na adrese Karpatská 7, Brno – Starý Lískovec po předchozí telefonické domluvě. Nebo v jezdeckém areálu Panská Lícha, Brno-Maloměřice také po předchozí telefonické domluvě. Zboží musí být zaplaceno předem na náš účet.

Doprava:

Snažíme se pro vás zvolit vždy nejvýhodnější řešení, nejčastěji odesíláme jako Balík do ruky. Cena balíku dle aktuálního ceníku České pošty. Dobírka je za příplatek 40,- Kč.

Doprava po České republice zdarma platí při nákupu nad 3 000,- Kč. Dále pak při nákupu zboží s označením Doprava zdarma. Obě tyto možnosti platí pro násobek těchto nákupů.

Na výběr máte také ze služby Zásilkovna, kde si můžete vybrat doručení na více než 2250 výdejních míst po celé České republice i Slovensku.  Snažíme se pro vás držet ceny co nejníže a proto preferujeme tuto možnost dopravy.

Ceník dopravy po České republice:

Zasilkovna – doručení na pobočku:
Do 5 kg 79 Kč
Od 5 kg 145 Kč
Dobírka na pobočku 25 Kč

Doručení na adresu zákazníka:
Do 5 kg 125 Kč
Od 5 kg 145 Kč

Doručení na adresu zákazníka včetně dobírky:
Do 5 kg 145 Kč

Ceník dopravy přes Zásilkovna Slovensko

Kurýr doručení na adresu: 
Do 5 kg 200 Kč, dobírka 30kč

Slovenská pošta doručení na adresu:
Do 5 kg 200 Kč, dobírka 30 Kč

Způsob platby

Objednané zboží můžete uhradit dle kupní smlouvy následujícími způsoby:

Převodem na účet

1474530016 / 3030 vedený u Air Bank, a.s., jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky.

Platba bankovním převodem je zdarma. Pokud nám na email obchod@jezdeckekrejcovstvi pošlete potvrzení o stržení kupní ceny ve prospěch našeho bankovního účtu, považujeme tak objednávku za zaplacenou a zařazujeme ji do expedice nebo na ní začneme neprodleně pracovat.

Platba na dobírku

Zaplaťte objednávku dopravci přímo při převzetí zboží. Platba na dobírku je zpoplatněna při odeslání na pobočku Zásilkovny 25 Kč, při dopravě na adresu zákazníka je již započítaná v platbě dopravného.