fbpx

Zima se blíží!

Vždy jsme razili heslo, že koně jsou v létě pro radost a v zimě za trest. Je brzo tma, člověk se dostane po práci do terénu maximálně o víkendu a je tak odkázán na halu nebo chození ráno před prací. A na víc v pěkné zimě, kdy jakmile teploty klesnou pod bod mrazu nejde na venkovní jízdárně pomalu ani klusat a v lese je to také o zdraví. My vám letos pomůžeme tu zimu zvládnout!

Dámská mikina s výšivkou

V naší nové zimní kolekci jsme si pro vás připravili příjemné mikiny v různých barvách, které jsou doplněné kapucou se šňůrkami na stažení. Zahřejí a přitom je můžete nosit nejen ke koním, ale také na jiné aktivity nebo i třeba do školy. Aktuálně je u nás naleznete ve dvou barvených variantách, ale rádi pro vás ušijeme jakou barvu budete chtít.

Zimní softshellová bunda

Jako další novinku jsme si pro vás připravili funkční zimní bundu, která je plně přizpůsobená na ježdění a pohyb i v tom nejchladnějším počasí. Bunda je na rukávech a zádech vyrobena ze softshellu, který vás zahřeje, ale zároveň vám umožní volný pohyb. Přední část bundy je pak ušitá z teplého vatelínu, který je z vnější i vnitřní strany pokryt šusťákem. Vše je doplněno praktickým stojáčkem a dvěma kapsami. Aktuálně máme v nabídce námořnickou modrou, ale rádi pro vás ušijeme bundu na přání ve stejné ceně.

Více zde – https://jezdeckekrejcovstvi.cz/kategorie-produktu/obleceni/